اخبار

1396/05/20
حتما شما هم حین بازی‌های واقعیت مجازی یا چند بعدی در کنار استفاده از عینک مخصوص با انواع و اقسام سیم‌هایی که کنسول و دسته های بازی را به یک رایانه متصل کرده اند مشکل داشته اید، اما شرکت MSI با طراحی یارانه‌های قابل حملی به شکل کوله پشتی وبسیار سبک این مشکل را برطرف کرده است.


 
 
 
شاید در نگاه نخست Backpack PC یا همان VR One ایده‌ای مسخره  به نظر برسد اما MSI دلیل جالب توجه ای برای طراحی یک رایانه شخصی به این سبک و سیاق داشته است: در حقیقت، گیمرها هدف اصلی MSI محسوب می شوند تا Backpack PC را خریداری کرده و آن را به همراه خود داشته باشند در شرایطی که مشغول انجام بازی‌های واقعیت مجازی هستند. بر همین اساس، گیمرها به هر کجا که دوست داشته باشند می‌توانند بروند بدون آن که با محدودیت طول سیم‌هایی که هدست واقعیت مجازی آنها را به رایانه متصل می کنند، مواجه باشند.
 

 
 
 
به گفته شرکت ام اس آی، وی آر وان بسیار سبک وزن است. با باتری 3.6 کیلوگرم و بدون باتری تنها 2.2 کیلوگرم وزن دارد. پس شما می توانید بدون این که سنگینی پشت خود حس کنید از گلوله های مجازی به راحتی فرار کنید و مدت ها این کوله پشتی را با خود حمل کنید. 
 
 

این کوله پشتی همچنین شامل دو باتری با قابلیت اتصال گرم می شود که با هرکدام می‌توانید یک ساعت و نیم بدون توقف بازی کنید. چهار شاخص نوری دارد که به شما درمورد وضعیت باتری ها اطلاع می‌دهد. شما می‌توانید بدون خاموش کردن دستگاه یکی یکی باتری‌ها را عوض کنید، همچنین می‌توانید دو باتری را خارج کرده و با استفاده از آداپتور از این دستگاه استفاده کنید. پس لازم نیست نگران از کار افتادن آی‌وی‌آر پس از استفاده طولانی باشید. البته استفاده از کابل آداپتور باعث می‌شود که نتوانید از قابلیت بی‌سیم بودن این دستگاه استفاده کنید و به هرکجا که می‌خواهید بروید. 

 

 

ام اس آی وی آر وان همچنین بسیار بدون صدا است. رمز این موضوع سیستم خنک کننده ی آن است. این دستگاه دو فن " اولترا بلید" نه سانتی متری و نه لوله گرما دارد، که این دو با هم دیگر بدون صدا دستگاه را تحت  dBA 41 نگاه می دارند و باعث می شوند که وقتی با این دستگاه کار می کنید صدای کار کردن آن را نشنوید.تنها صدایی که می شنوید از طریق هدست است. بی صدا بودن این دستگاه به شما کمک می کند تا شب ها بدون بیدار کردن خانواده خود بتوانید بازی کنید و بدون حواس پرتی در دنیای مجازی خود غرق شوید. 


همچنین اپلیکیشنی به نام ام اس آی دراگون سنتر (MSI’s Dragon Center) وجود دارد که به شما اجازه می دهد  از طریق گوشی موبایل خود وضعیت سخت افزار را با جزئیات نظارت کرده و قابلیت های بازی ام اس آی را نیز تنظیم و مدیریت کنید. SHIFT Technology به کاربران اجازه می دهد تا عملکرد دستگاه را ارتقا بخشیده و سرعت فن‌ها را در صورت نیاز افزایش دهند.

نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !