درباره نوآوردگاه

صفحه اصلی > درباره نوآوردگاه

نوآوردگاه کسب و کار فناورانه رویدادی آموزشی-عملی است که به شما آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانید برپایه ایده‌های فن‌آورانه خود، کسب و کاری راه‌ بیاندازید و آن را توسعه دهید.

طی این رویداد شما درمدت 3 تا 7 روز در محیطی پویا و با نشاط در قالب یک بازی طراحی شده یاد می‌گیرید: تیم تشکیل دهید، بودجه بگیرید، شرکت خود را ثبت کنید، ایده و نوآوری خود را ثبت کنید، مدل کسب و کار حرفه ای خود را طراحی کنید، هزینه های کسب و کار خود را مدیریت کنید و برای کسب و کار خود سرمایه گذار جذب کنید.

نوآوردگاه از گیمیفیکیشن استفاده کرده و حال و هوای یک بازی هیجان انگیز را در فضای رویداد حاکم کرده است. پول های مجازی به اسم شزان و اینکه هر تیمی باید مالیات و آب و برق و غذا و . . . را با این پول های مجازی پرداخت کند رویداد را جذاب کرده است

همه چیز به بحث پول ختم نمیشود. همانند یک بازی، سرعت شما نیز اهمیت پیدا می کند و این که به موقع کار درست را انجام دهید نیز مهم است.

در نوآوردگاه نزدیک به شش کارگاه برگزار می گردد.کارگاه بوم کسب و کار و همچنین کارگاه نحوه ی ارائه نیز در نوآوردگاه نیز حضور دارند و چهار کارگاه دیگر ، کارگاه های تیم سازی، توسعه محصول، آشنایی با مالکیت فکر و ثبت شرکت و در نهایت کارگاه طرح تجاری می باشند. با توجه تعداد کارگاه بی شک میزان فراگیری که در نوآوردگاه وجود دارد بسیار است و پس از این که شما رویداد را به اتمام میرسانید با کوله باری از علم و دانش از این رویداد بیرون می روید.