گردشگری

صفحه اصلی > گردشگری


1. در حین انجام تمرینات ورزشی، کاراکترهای یک بازی رایانه ای را نیز کنترل کنید و از ورزش کردن لذت ببرید. در تصویر افرادی نشان داده شده اند که در حین کار کردن با تردمیل، در فضای یک بازی رایانه ای قرار گرفته و سناریوی بازی را پیش می برند.

یکی از موارد مهم استفاده از این تکنولوژی، معرفی و نمایش جاذبه های گردشگری است که مخاطب با حرکت کردن بر روی تردمیل به نقاط مختلف یک مکان دسترسی پیدا کرده و اطلاعات مربوط به ان را دریافت می کند. در واقع با انجام یک سفر مجازی، مشاهدات و اطلاعات خود را حتی بیش از سفر واقعی به آن مکان افزایش خواهد داد.

لینک کانال تلگرام : https://t.me/phygame

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 


2. امروزه کاربرد بازی های رایانه ای با کمک واقعیت مجازی، در پزشکی و تربیت بدنی بسیار گسترده شده است. در پزشکی از این تکنولوژی برای درمان بسیاری از بیماری ها مانند درمان ترس (فوبیا)، توانبخشی و بازتوانی و در تربیت بدنی برای شبیه سازی رشته های مختلف ورزشی استفاده می شود. محققان امیدوارند در آینده بتوانند از تکنولوژی واقعیت مجازی در حوزه های دیگری از جمله گردشگری برای سفرهای مجازی بهره برداری کنند.

لینک کانال تلگرام : https://t.me/phygame

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 

 

 

 

ویدیوها

 

 

 


3. بازی های جدی، گونه ی جدید بازی های رایانه ای با هدف آموزش های هدفمند می باشند. در این ویدیو سه نمونه بازی جدی با هدف آموزش پرسنل نمایشگاه ماشین، آشنایی کودکان با محیط بیمارستان و آموزش چتربازی با کمک بازی های رایانه ای مطرح شده است. این ایده ها برای کاربرد در زمینه گردشگری و آموزش از راه دور در ایران می تواند بسیار مورد توجه و استقبال قرار گیرد.

برای مشاهده ویدیو اینجا کلیک کنید.

 

لینک کانال تلگرام  : https://t.me/phygame